Menu

Wygraj wycieczkę w internecie

Listopad 24, 2011 - Informacje

Nadal wiele osób bierze udział w konkursach. Niegdyś trzeba było się trochę wysilić, wypełnić krzyżówkę chociażby, następnie ją wysłać na podany adres, a tym samym iść na Pocztę, kupić znaczek itp. Tym samym udział w konkursie wiązał się z poniesieniem jakiś kosztów. Dziś natomiast, w dobie nowoczesnych technologii, żeby wziąć udział w konkursie nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Co więcej są i takie, które nie wymagają robienia nic prócz podania swoich danych kontaktowych. Konkursy internetowe typu wygraj wycieczkę, bo o takich mowa są niezwykle popularne. Ponieważ docierają do większej ilości osób, to i dla organizatorów są bardziej ciekawe i opłacalne. A co za tym idzie, organizator często oferuje bardzo atrakcyjne nagrody, takie jak chociażby wycieczki zagraniczne, pobyty w SPA, weekendy nad morzem.  Są i tacy, którzy oburzają się, że muszą udostępniać swoje dane osobiste. I dlatego nie biorą udziału w konkursach internetowych.

Jednakże jeśli kiedykolwiek brałeś udział w jakimś konkursie to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że zawsze wymagane jest podanie swoich danych, kontaktu do siebie. W przypadku konkursów internetowych nie jest inaczej. Warunkiem niezbędnym, żeby w ogóle być dopuszczonym do udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, bo przecież organizator musi mieć możliwość ogłoszenia jawnie tego, kto coś wygrał. Żeby w ogóle móc myśleć, marzyć o wygranej trzeba przede wszytskim wziąć udział w konkursie, a tych jest w Sieci naprawdę pod dostatkiem.

Dodaj komentarz