Menu

Team F1 na sprzedaż

Październik 25, 2009 - Oferty

Formuła 1 uważana jest za królową wśród sportów motorowych i ma miliony fanów na całym świecie. Wydaje się, że powinny tam być największe pieniądze za każdy team f1, który jest wystawiony na sprzedaż.

Jednak w ostatnim czasie okazało się, że rzeczywiście pieniądze sa ogromne w tym sporcie jednak nie tak wielkie jak za mistrzów piłki nożnej. Nie dawno f1 team BMW Sauber został wystawiony na sprzedaż i dość szybko znalazł się na niego kupiec. Wspomniany team f1 został sprzedany za osiemdziesiąt milionów dolarów.

Na pierwszy rzut oka wydawało się, że są to ogromne pieniądze jednak przypomnę, że są to technologie prawie kosmiczne i nie dostepne dla zwykłych śmiertelników. Przypomne jednak, że nie dawno doszło do transferu jednego zawodnika piłki noznej do Realu Madryt i klub ten zapłacił za niego dokładnie dziewięćdziesiąt sześć milionów dolarów. Jeden człowiek kosztował więcej o szesnaście milionów dolarów niż cały team f1 nad którym pracowały setki osób i najbardziej zaawansowane technologie motorowe.

Jedna myśl nt. „Team F1 na sprzedaż

  • Pingback: F1 | Direct.

  • Dodaj komentarz