Menu

Tanie kredyty mieszkaniowe i hipoteczne

Styczeń 27, 2011 - Informacje

Mieszkanie z rodzicami nie należy do zbyt komfortowych sytuacji. Szczególnie, kiedy to przyszło nam już założyć własną rodzinę. Bardzo często dochodzi w takich momentach do różnego rodzaju spięć, gdyż każdy chciałby zachować jakąś cząstkę prywatności, a chyba każdy dobrze wie, że nawet najbardziej wyrozumiali rodzice potrafią nieźle dopiec.

Zresztą tak jest również i w drugą stronę, dzieci przecież nie są lepsze. Jednakże – głównym wątkiem ma być sposób na pozyskanie gotówki, nie zaś metody wychowawcze. Ceny nieruchomości w dzisiejszych czasach są naprawdę wysokie, toteż potrzebne będzie nam niezłe zaplecze finansowe. Trudno byłoby wymagać od młodych osób posiadania oszczędności w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych, choć takie sytuacje oczywiście się zdarzają. Zdecydowana większość takich młodych par zaczyna się w tym momencie ubiegać o kredyt hipoteczny.

Powiadają, że nic tak dobrze nie wiąże związków, jak właśnie takie zobowiązanie. Bez wątpienia jakaś prawda w tych słowach musi się zawierać, gdyż tanie kredyty pozabankowe bez biku i mieszkaniowe udzielane są w zdecydowanej większości przypadków na okres kilku czy też kilkunastu lat. Wszystko zależne jest w tym przypadku od ceny mieszkania, czy też domu, jak i deklarowanej raty spłaty. Nie ma co jednak ukrywać faktu, że taki kredyt to naprawdę sporego kalibru obciążenie dla portfela.

Dodaj komentarz