Menu

Śmieszne filmy, anonse i ogłoszenia

Czerwiec 4, 2009 - Ogłoszenia

Czy jest sens robić stronę internetową na której jest dużo różnych możliwości oraz tematów. W pierwszej chwili wydaje się, że warto mieć taki portal bo wtedy będzie tam dużo wejść i uzytkowników. Jednak po jakimś czasie okazuje się, że takie coś nie sprawdza się w praktyce. Zarówno wyszukiwarki jak i użytkownicy omijają takie strony bo wolą sprecyzowane serwisy. Strona gdzie są śmieszne filmy, anonse i ogłoszenia nie ma racji bytu.

Jesli juz zdarzyło się nam , że mamy taki portal to ja radzę żeby go rozdzielić na kilka tematycznych stron i każdą oddzielnie promować, a wtedy bedziemy mieli o wiele więcej pociechy z naszej pracy. ja sam już próbowałem robić witrynę , a na niej mieć śmieszne filmy, plotki, anonse i ogłoszenia, ale im więcej tam dodawałem temetaów tym stawała się mniej popularna. Z czasem zacząłem ograniczać i zdejmowac niepotrzebne tematy i od razu portal odzyskiwał swój dawny blask.

Te inne rzeczy przeniosłem na kolejne strony i tam także robi się coraz bardziej fajny ruch online. Moje śmieszne filmy także zwiększyły odwiedzalność i nie trzeba już tam nic poprawiać. poniekąd wiąże się to z kierunkiem zmian jakie wprowadziłem, ale także z tym , że zwiększyłem moje nakłady pracy na promowanie chlewika. Zatrudniłem tez nowego admina  i on dba o to, aby każdego dnia był tam świeży i zabawny kontent taki jak filmiki oraz gry online. Mamy kabarety, reklamy i wszystkie możliwe kategorie jakie są w temacie śmieszne filmy. Teraz już się spokojniej i patrzę jak chlewik kwitnie.

Dodaj komentarz