Menu

Rock forum na sprzedaż

Listopad 26, 2009 - Uncategorized

Ostatnio stwierdziłem, że mam już za dużo stron internetowych i chyba trzeba będzie się rozejrzeć za kupcem na jakąś część moich zasobów. Ja po prostu nie ogarniam wszystkiego bo tych portali jest ponad dwieście. Postanowiłem, że na początek wystawię moje rock forum na sprzedaż i może wezmę za nie niezłe pieniądze.

Mam sporo stron muzycznych i jesli uda mi się w dobrej cenie sprzedać wspomniane rock forum to moje zasoby stron nie ucierpią, a moje konto zostanie zasilone sporą sumką żywej gotówki. Fajnie jest mieć nie tylko zadowolenie z tego, że jakiś portal jest popularny, ale także czerpać z niego zyski, a najlepiej wystawić któregoś dnia na sprzedaż za naprawdę dobre pieniądze. Muzyka rock (Rockowisko.pl) jest bardzo popularna tak więc ufam, że kogoś to forum może zainteresować i wyłoży on takie pieniądze jakie będą mnie satysfakcjonowały.

Mam także kilka ciekawych domen , które nadają się znakomicie na portal gdzie będzie muzyka rock i wiem, że jeśli sprzedam powyższe forum to od razu założę kolejny serwis o takiej samej tematyce. Ja w każdy swój portal wkładam naprawdę dużo serca i pracy, więc zakłądam, że przyniesie to w końcu dobre korzyści i pozwoli mi się ustawić na całe życie. Może także dzięki takiemu forum uda się wypromować kiedyś jakąś fajną kapele i zostać ich managerem, który będzie brał pieniądze od wszystkich zysków jakie ten zespół wygeneruje. Rock jest tym co mnie porusza i dlatego będę się starał na nim zarabiać pieniądze, a potem inwestować je lub po prostu dobrze się za nie bawić.

Dodaj komentarz