Menu

Pożyczki bez zaświadczeń social lending

Styczeń 27, 2011 - Oferty

Jeszcze kilka lat temu zaciągnięcie kredytu było naprawdę trudną do wykonania czynnością. Szereg formalności, które musieliśmy przejść był po prostu spory.

W chwili obecnej do naszej dyspozycji dostępny jest nawet kredyt przez Internet, także wydaje mi się, że jest to najlepsza metoda zobrazowania kwestii jego udzielania. W większości przypadków, aby otrzymać właśnie taki kredyt gotówkowy wystarczy jedynie posiadanie konta bankowego. Nie jest to nic trudnego, gdyż takie w dzisiejszych czasach założyć może dosłownie każdy. Nawet osoby niepełnoletnie mają taką możliwość, jednakże w tej sytuacji nie można im oczywiście przydzielać opisywanych kredytów. Samo założenie konta bankowego można przeprowadzić w przeciągu jednego dnia. Osoby posiadające trochę dłużej konto bankowe nie muszą martwić się jakimiś formalnościami.

W większości przypadków są to pożyczki bez zaświadczeń, ale nie są to social lending (Gold-factory.net), gdyż nasz bank sprawdzić może wysokość naszych wydatków czy też comiesięcznych wpływów na nasze konto. Kiedy te będą miały charakter stały i będą oczywiście wyższe od wydatków – kredyt powinien zostać nam przyznany. Procedura ta trwa zazwyczaj do kilkunastu godzin, także decyzja wydawana jest bardzo szybko.

Dodaj komentarz