Menu

Pożyczka od rodziny czy pożyczka pozabankowa?

Styczeń 5, 2017 - Ogłoszenia
Pożyczka od rodziny czy pożyczka pozabankowa?

Niestety coraz częściej ludzie stają przed sytuacją, że nie mają za co zapłacić rachunków, czy nie mają pieniędzy na zakup nowej lodówki, bo stara właśnie się zepsuła. Wiadomo, że w takich momentach nie możemy czekać zbyt długo ze spłatą rachunku czy zakupem. Za długi możemy zostać wyrzuceni z domu, mogą nam wyłączyć prąd czy odciąć gaz. Oczywiście nie możemy pozwolić sobie na takie sytuacje. Takie coś jest ostatecznością. Jednak warto pomyśleć nad jakąś pożyczką.

Przy pożyczce pozabankowej nikt nie pyta na co będą wydane pieniądze

Jednym z rozwiązań jest pożyczka od rodziny czy od dobrych znajomych. Niestety w obecnych czasach ludzie niechętnie pożyczają pieniądze. Mimo, że zna się kogoś od dawna lub jest się jego rodziną, nie ufa się mu. Ludzie nie chcą pożyczać, bo nie są pewni czy ktoś im zwróci te pieniądze. Sami zapewne oszczędzali przez długi czas i nie chcą stracić tych pieniędzy. Żeby ktoś pożyczył nam pieniądze, musi nam ufać i być pewnym, że będziemy w stanie oddać kiedyś te pieniądze.

Innym sposobem na otrzymanie pieniędzy jest pożyczka pozabankowa. Tu nikt nie będzie kierował się brakiem zaufania. W instytucji pozabankowej praktycznie każdy może otrzymać pożyczkę. Jest to bardzo dobre, ponieważ wtedy będziemy w stanie zapłacić zaległe rachunki, czy zakupić niezbędny przedmiot. Pożyczki pozabankowe są ostatecznym rozwiązaniem, jednak coraz częściej stosowanym. Już nie można liczyć na znajomych czy rodzinę w kwestiach finansowych. Tylko nieliczni są w stanie pożyczyć jakąś kwotę pieniędzy bez obawy, czy ktoś odda nam pieniądze.

Pożyczki pozabankowe nie wymagają zaświadczeń o zarobkach od swoich klientów

Pożyczyć pieniądze zdawać by się mogło, że jest znacznie łatwiej aniżeli później spłacić zaciągnięte zobowiązanie finansowe. Tymczasem okazuje się, że nie tak do końca. Banki bowiem na tyle obostrzyły swoje kryteria dotyczące sprawdzania potencjalnych klientów, że wielu osobom nie udaje się dostać nawet niewielkiej kwoty pieniędzy potrzebnej na podratowanie domowego budżetu. Dlatego też instytucje pozabankowe, serwisy pożyczkowe w ciągu ostatnich miesięcy zebrały jeszcze większe żniwo niż dotychczas. Pożyczki pozabankowe stanowią bowiem alternatywę dla tych tradycyjnych. Nie zawsze są znacznie wyżej oprocentowane, chociaż chwilówki i owszem. Jeśli chcemy pożyczyć pieniądze szybko i na krótki okres czasu musimy liczyć się niejako z dodatkowymi kosztami.

Są jednak firmy pożyczkowe o ugruntowanej na rynku pozycji, które w swojej ofercie mamy produkty tożsame z tymi bankowymi, z oprocentowaniem podobnej wysokości. Takie firmy mają w swojej ofercie nawet pożyczki pozabankowe z komornikiem. Warto dodać, ze nie zawsze unikniemy sprawdzania historii kredytowej, możemy raczej liczyć na większą przychylność ze strony owych instytucji. Pożyczki pozabankowe są dostępne za pośrednictwem Internetu. Nie ma konieczności wychylania nosa z domu, żeby cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi na naszym koncie już w ciągu kilku godzin. Co więcej możemy skorzystać z pomocy osób prywatnych. Pożyczki społecznościowe cieszą się coraz większą popularnością, dlatego też jak grzyby po deszczu powstają serwisy w nich pośredniczące, które gwarantują bezpieczeństwo i czuwają nad przebiegiem całej transakcji.

Tutaj jest szansa, że dostaniesz nie droga pożyczkę z internetu – https://kasoland.pl/pilna-chwilowka-z-mala-prowizja-niedrogie-pozyczki-od-filarum-pl/

Dodaj komentarz