Menu

Ogłoszenia

Sierpień 21, 2009 - Ogłoszenia

Ale mi się niedawno poszczęściło na aukcjach na allegro. Szukałem jak zwykle jakiś stronek do kupienia i natrafiłem na taki portal z ogłoszeniami. Wyglądał mało ciekawie, ale stwierdziłem, że ma potencjał. Postanowiłem zainwestować pieniądze w te ogłoszenia i już widzę, że to był strzał w dziesiątkę.

Zaraz jak tylko dostałem zakupiony serwis to wziąłem się za przerobienie grafiki i optymalizację strony pod wyszukiwarki i rankingi internetowe. Potem oczywiście przyszedł czas na promocję i reklamę serwisu, aby zwiększyć jego oglądalność. Na koniec zdecydowałem się wprowadzić tam ogłoszenia płatne i to właśnie okazało się najbardziej trafną decyzją. Jedni wybierają darmowa opcję i wrzucają swoje ogłoszenia bez opłat, a drudzy chcą mieć ogłoszenia promowane i decydują się na to , aby wysłać sms i dokonać opłaty.

Cieszę się bardzo, że tych drugich jest coraz więcej bo dzięki temu strona już zaczęła zarabiać i generować pierwsze przychody nie tylko z reklam, ale także dzięki płatnym wpisom. Teraz trzeba jeszcze mocniej podkręcić promocję strony i wtedy posypie się o wiele lepsza kasa z internetu. Są tam także coraz bardziej ciekawe oferty i ogłoszenia z najróżniejszych dziedzin.

Dodaj komentarz