Menu

Ogłoszenia na kredyty forum

Luty 9, 2010 - Ogłoszenia

Szukamy coraz więcej miejsc na których możemy zamieszczać swoje ogłoszenia i to najlepiej bez płacenia za reklamę. Coraz częściej zauważam to także na moim portalu i widzę coraz większe ogłoszenia na kredyty forum.

Ogólnie nie mam nic przeciwko temu żeby ludzie wrzucali swoje anonse na moje forum jednak niech robią to z głową i mądrze zarówno dla mnie jak i dla siebie. Nie będę przecież traktował nigdy spamu i kopiowanych treści bo takie ogłoszenia to tylko zaśmiecają i nie wnoszą nic na kredyty forum (Happykredyt.pl). Jedyne ogłoszenia dotyczące takich produktów jak kredyty na forum to dopuszczam takie, które mają co najmniej tysiąc znaków i są napisane tylko dla mojego forum, a nie kopiowane i publikowane już na innych portalach. Problem jednak w tym, że większość tych co się ogłaszają to zwykli spamerzy i mają w głębokim poważaniu zasady i wrzucają byle co nie patrząc, że to nic im nie da i po drugie niszczy czyjąś pracę.

Nie mam kompletnie litości dla takiej hołoty i od razu zakładam ban kasując wszystkie ich posty bez ostrzeżenia. Tacy pseudo użytkownicy nie są mi potrzebni na forum i wolę mieć tam takich, którzy znają się na branży kredytowej lub takich, którym te kredyty są rzeczywiście potrzebne. Trzeba dbac o porządek na forum bo kredyty to taka tematyka, która ściąga najgorsze męty karmiące się spamem. Pozwolić takim istnieć to śmierć dla forum i cała praca na marne. Pieniądze są ważne i dlatego nie mogę sobie pozwolić żeby ktoś kto oferuje pożyczki pozabankowe lub kredyty bez bik niszczył to co zbudowałem.

Dodaj komentarz