Menu

Ogłoszenia i oferty na samochody

Lipiec 7, 2009 - Oferty

Zastanawiałem się jak zarobić w Internecie bo lubię przeglądać ogłoszenia i oferty na samochody. Pierwsze co mi przyszło na myśl to mocna strona na której są do pobrania darmowe mp3. Nie mogłem znaleźć nic przyzwoitego w ofertach pracy. Zawsze trafiałem na ogłoszenia gdzie albo brak mi kwalifikacji albo płacili psi grosz.

A niektóre z nich były zwykłym oszustwem. Po kilku dniach szukania trafiłem na coś interesującego. Zarobek nawet niezły i to taki, który wystarczy na niezłe samochody (Kredyty bez bik). Miałem pisać artykuły na portale internetowe. Polegało to na przeredagowywaniu informacji z gazet i portali informacyjnych a następnie wysyłaniu ich do administratora portalu. Pewnego dnia trafił mi się do przeredagowania artykuł o nowej grze liczbowej wprowadzonej przez Totalizator Sportowy.

Ma ona zasady bliźniaczo podobne do Multilotka (w zasadzie jest to multilotek, tylko z losowaniami co pięć minut – no i wyszli do klienta: można grać w pubach). Zainteresowało mnie to, akurat miałem w kieszeni parę złotych na piwo i na kupon. Po pracy udałem się do jednego z pobliskich pubów. Stały tam wspaniałe samochody. Akurat w  moim ulubionym wprowadzili tą grę – zapomniałem powiedzieć że nazywa się ona keno. Kupiłem więc los, najtańszy, za 2 złote. Niestety nic nie wygrałem – nie mam widocznie szczęścia w takich grach. Wrócę chyba do mojego pierwotnego pomysłu i będę w internecie oferował darmowe mp3.

Dodaj komentarz