Menu

Oferty na boks

Październik 4, 2009 - Uncategorized

Mieszkam w dośc dużym jak na nasz kraj mieście i chciałem powiedzieć, że jest tutaj kilka poważnych klubów bokserskich. Można przeglądac różne ogłoszenia i przebierać patrząc na oferty na boks. Jest kilku dobrych trenerów boksu i warto uczęszczać do nich na zajęcia.

Oczywiście każdy z nich ma uprawnienia trenera boksu i ogromne doświadczenie na tym polu. Każdy z nich był kiedyś solidnym bokserem i kiedyś kto inny stał w jego narożniku i pokazywał mu co to jest boks. Ja jednak chcę chodzić na boks do takiego trenera, który każdego traktuje indywidualnie i potrafi wczuć sie w możliwości oraz warunki fizyczne swojego podopiecznego.

Wierzę, że taki trener u nas w mieście jest bo przecież boks trenuje u nas sporo chłopaków i dziewczyn i skoro odnoszą sukcesy w ringu to znaczy, że maja dobrego trenera. Ja boks chce traktowac rekraacyjnie jednak fajnie by było kiedys wystąpić w prawdziwej walce i sprawdzic się z kimś kto jest na podobnym poziomie zaawansowania w tym sporcie co ja. Mam nadzieję, że boks mi sie nie znudzi i zawsze znajde na niego czas oraz ochotę do treningu. Liczy się nie tylko praca i pieniądze, ale także boks (Boxing.pl).

Dodaj komentarz