Menu

Oferty i ogłoszenia w opisach gg

Listopad 8, 2009 - Uncategorized

Nasz polski i jedyny w swoim rodzaju komunikator internetowy bije wszelkie rekordy popularności jesli chodzi o budowanie społeczności internetowych. Używany jest nawet tak, że krążą na nim oferty oraz ogłoszenia przenoszone między użytkownikami poprzez opisy gg.

Założę się , że twórcy wspomnianego powyżej komunikatora nawet w najsmielszych snach nie wyobrażali sobie, że ich produkt odniesie tak wielki sukces zarówno społeczny jak i komercyjny. Wiele osób nie wyobraża sobie dzisiaj życia bez swojego gadu gadu oraz bez tego, że mogą pokazywac innym swoje opisy gg (Gadu-opisy.pl). Zauwazyłem także , że jest juz ogromna konkurencja jeśli chodzi o strony oferujące własne opisy gg oraz takie dodawane przez użytkowników internetu.

Jak tam zaglądam czasem to sam jestem w szoku, że az tyle pomysłów przychodzi ludziom do głowy i że tak wiele wymyslają opisów. Niektórzy opisy gg traktują także bardzo powaznie jako ogłoszenia i różne oferty internetowe dla swoich usług oraz tego co chca sprzedac lub zakupić dla siebie.

Dodaj komentarz