Menu

Oferty i ogłoszenia towarzyskie

Sierpień 13, 2009 - Ogłoszenia

Poruszony teraz temat to coś co od jakiegoś czasu zalewa Polski internet i wręcz bombarduje nas wielokrotnie każdego dnia. Ogłoszenia i oferty towarzyskie dla niektórych muszą być naprawdę dużym źródłem dochodów skoro zdecydowali się zainwestować w to tak duże pieniądze.

Ja swego czasu także stworzyłem pewien portal na którym zamieszczane są oferty i ogłoszenia towarzyskie jednak nie jestem wcale pewien czy jest to aż tak dobry biznes. Co prawda odwiedza go dość spora grupa ludzi, ale nie widzę zbyt wielkiej możliwości zarobkowania ponieważ nie ma tam chętnych reklamodawców, którzy chcieli by reklamować tam swoje produkty.

Jeśli chodzi o reklamy kontekstowe to owszem wyświetlają się , jednak są to najtańsze z możliwych kreacje i tak naprawdę to zaśmiecają tylko stronę. Zostawiam sobie ta stronę i niech naród wrzuca tam swoje ogłoszenia towarzyskie, ale nie wiążę z nią jakiś większych nadziei. Mam lepsze sposoby na zarabianie w internecie , a te ogłoszenia towarzyskie zamierzam traktować jako baze użytkowników do wysyłania maili promocyjnych.

Dodaj komentarz