Menu

Oferty filmów na sprzedaż

Maj 25, 2009 - Oferty

Zastanawiam się jak bardzo legalne sa tak zwane oferty filmów na sprzedaż na tych wszystkich forach gdzie tak zwani uploaderzy wklejają linki do rapidshare. Przecież najczęściej sa to totalne nowości, a nawet rzeczy, które nie miały jeszcze oficjalnej premiery światowej. Są tam na sprzedaż filmy, muzyka, gry oraz programy. Oni nazywają to jako oferty i pisza, że wszystko jest w majestacie prawa.

Jednak jak to jest z tym to chyba jeszcze nikt nie wie. Na pewno tego typu fora biją rekordy wszelkiej popularności i mają miliony odwiedzin każdego miesiąca. Większość takich serwisów to właśnie oferty na pliki, a są to linki wrzucane na portal rapidshare. Wzrost odsłon takich stron idzie wprost proporcjonalnie z wzrostem dostępności internetu w naszym kraju. Nieoczekiwany wzrot w tej kategorii zaistniał wtedy, gdy serwis rapidshare uruchomił takie serwery, które mogą unieść praktycznie każdą ilość danych.

Są teraz chyba największym portalem hostingowym i nie wiem czy da się zliczyć ilość danych jakie każdego dnia przewija się przez ich łącza i dyski twarde. Są to tak ogromne liczby, że trudno je sobie wyobrazić. Przecież same filmy opisane na forum internetowym (Wrzucanie.pl) zajmują dużo miejsca, a jest ich tam całe miliony. Na rapidshare znajdziemy wszystkie filmy jakie chyba wyszły kiedykolwiek. Są tam nowe filmy oraz klasyczne cuda, które można oglądać co rano i nigdy się nie nudzą.

Dodaj komentarz