Menu

Miss internetu

Czerwiec 17, 2010 - Informacje

Kogo najbardziej interesują konkursy piękności. Nie same zainteresowane, nie młode dziewczyny, które chcą zostać modelkami, ale oczywiście mężczyzn. To oni tłumnie zasiadają przed ekranami telewizorów podczas wyborów miss i komentują sposób poruszania się, urodę, sylwetkę kandydatek. miss internetu

To dla nich, chociaż nie tylko oczywiście, kobiety chcą wyglądać pięknie. I oczywiście modelki chociażby prezentują ubrania dla kobiet, jednakże kobiety, które je noszą robią to dla mężczyzn i tak się koło zamyka. Bardzo ciężko jest wykluczyć mężczyzn z naszego codziennego życia. Popatrzmy chociażby an konkursy piękności urządzane w sieci. Tylko niektóre nazywają się wyborami miss, miss internetu, czy ogólnie konkursami piękności. Inne są po prostu serwisami, gdzie można dołączyć swoje zdjęcia, nie mają charakteru żadnego konkursu, a jednak stają się nim dzięki, albo przez mężczyzn, którzy komentują zdjęcia dziewczyn, oddają na nie głosy.

Oczywiście są kobiety czy dziewczyny, którym taka forma autopromocji bardzo odpowiada, ich zdjęcia właściwie oblegają całą sieć, gdzie tylko można dodają swój profil. Jedne robią to by się podbudować, inne natomiast w ten sposób chcą być zauważone. Albo po prostu chcą się dowartościować. Liczą na to, że ktoś je wyszuka w sieci, zaproponuje pracę modelki czy fotomodelki. Sieć jest teraz jednym z najpotężniejszych mediów. Ciągle się rozwija, coraz więcej osób ma dostęp do Internetu. Każdy sposób zdaje się być dobrym, by spróbować zaistnieć. Chociaż nie każdy powinien chwytać się ich wszystkich.

Jedna myśl nt. „Miss internetu

  • Pingback: Miss internetu | Professional24.

  • Dodaj komentarz