Menu

Filmiki i ogłoszenia na sprzedaż

Maj 28, 2009 - Ogłoszenia

W okresie połogu, po ciąży trudno mi było dojść do ładu z czymkolwiek. Rana na brzuchu rwała po cesarskim cięciu, a piersi bolały od karmienia. Karmię piersią mimo cesarskiego cięcia, to żaden powód do przejścia na mleko modyfikowane. Oglądałam na ten temat nawet specjalne filmiki i ogłoszenia gdzie były na sprzedaż akcesoria do karmienia.

Dostałam wsparcie i wiem, że dam sobie radę , bo na co dzień otrzymuję wiele porad. Wiem jak pielęgnować swoje maleństwo, jak przystawiać je do piersi, jak je odbijać, jak układać do snu. W zasadzie nie sa mi potrzebne nawet żadne o tym filmiki (Lodynakiju.pl). Dużo spaceruję, by dotlenić dziecko, a przy okazji także zrzucić zbędne kilogramy po ciąży. Staram się, aby nasz rytm dnia był w miarę uregulowany bo małe dziecko bardzo tego potrzebuje. Karmię co trzy godziny, a gdy dziecko śpi mam czas dla siebie i męża.

W ciąży mój dzień wyglądał zupełnie inaczej ale po porodzie z chęcią dostosowałam się do tego co oczekuje dziecko. Z pewnością czeka na mnie dużo nowych wrażeń a bardzo lubię się nimi dzielić i opisywać nasz każdy dzień i rozwój mojego dziecka. Pomyślałam także żeby zacząć nagrywać filmiki raz na jakiś czas żeby potem było widać jak maleństwo rośnie i się rozwija. Moja znajoma ma kamerę na sprzedaż i dzięki niej będą naprawdę wspaniałe filmiki, które w przyszłości będziemy razem oglądać i śmiać się z nich za pewne aż do łez i cieszyć każdą sceną.

Dodaj komentarz