Menu

Domeny na sprzedaż

Maj 15, 2009 - Informacje

Biznes w internecie można robić na tysiące sposobów. Wystarczy tylko trochę pomyśleć, przyjrzeć się konkurencji i bez wielkich problemów można ruszyć własne przedsięwzięcie w internecie. Przykładem może być zarabianie na domenach.

Na domanech można zarabiać  na kilku płaszczyznach. Najprostszą metodą jest umieszczenie na nich reklam i czerpanie z nich zysków. Wystarczy tylko zarejestrować się na jakimś parkingu domen i tam przypiąc swoje zasoby. Parking domen automatycznie uruchomi na nich wyświetlanie reklam z których to podzieli się zarobkami. Przykładowy, wart polecenia parking to :

Oczywiście jak wspomniałem zarabianie na parkingu to tylko jedna z opcji. Jeśli ktoś jest zainteresowany poważnym przedsięwzięciem, to powinien zająć się handlem domenami.

Inwestycje w domeny nawet w Polsce pozwalają na całkiem duży zysk. Z domenami należy postępować jak z dziełami sztuki. Trzeba się znać na tym co warto kupić i za ile. Następie można wystawić domeny na sprzedaż (http://webol.pl/) w odpowiednio wyższej cenie. Niejednokrotnie i coraz częściej przedstawiane przykładowe transakcje opiewają na sumy kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Żeby zajmować się profesjonalnie tym biznesem trzeba dysponować dość dużym zapleczem finansowym. Jednak ten nowy zawód broker domen jest bardzo opłacalnym zajęciem.

Jedna myśl nt. „Domeny na sprzedaż

  • Pingback: Ciekawe zającie : sprzedaż domen | 2Create.pl

  • Dodaj komentarz