Menu

Anonse na forum o dojrzewaniu

Październik 15, 2009 - Ogłoszenia

Chciałem zrobić takie ambitne forum dla poważnej młodzieży, która jest w okresie dojrzewania. Poukładałem tam bardzo mądrze tematy oraz kategorie i sądziłem, że będą się tam wypowiadać młodzi ludzie. Jednak dość szybko zamieniło się to w anonse na forum o dojrzewaniu.

Co prawda generuje to sporo wejść i forum zaczyna być popularne jednak główny temat czyli dojrzewanie (Larka.com.pl) zeszło na drugi plan. Najlepiej kręca się tam wszelkiego rodzaju anonse oraz ogłoszenie i oferty pań i panów. Problem w tym, że ja nie chciałem robić portalu dla nie wyżytej seksualnie młodzieży. Miał to być serwis pomagający młodym osobom, które wchodzą w okres dojrzewania i nie zawsze potrafią przejśc przez to bezboleśnie.

Chciałem tam zgromadzić taki team ekspertów, którzy potrafią doradzić i zawsze dobrze podpowiedzą jak poradzić sobie w kłopotliwej sytuacji.  Niestety tym raze moje plany wzięły w łeb i forum trzeba przebranżowić na portal randkowo anonsowy. Takie miejsce gdzie młodzi ludzie będa się poznawać i umawiać na spotkania. Spróbuję jakąś tą społeczność związac na dłużej i zainstaluję im tam taki moduł dzięki , któremu będa mogli pisać swoje osobiste blogi.

Dodaj komentarz