Menu

Pożyczki pozabankowe od firmy

Styczeń 3, 2012 - Ogłoszenia

Banki to nie jedyne instytucje finansowe, które udzielają wsparcia finansowego w trudnych sytuacjach pożyczają pieniądze. Kiedy odmawiają nam pomocnej dłoni, uważają za niewiarygodnych kredytobiorców, nie podoba im się nasza zdolność kredytowa, czy nie posiadamy pozytywnej historii kredytowej o pożyczkę nie jest wcale tak łatwo.

Nie warto się jednak wówczas załamywać, tracić nadzieję, bowiem po pierwsze warto sprawdzić czy inny bank nie wyda pozytywnej decyzji, a jeśli nie to można zawsze poszukać alternatywy. A tę stanowią pożyczki pozabankowe. Pierwsze o czym myślimy wtedy to wysokie oprocentowanie, a to przecież nie jest prawda. Oczywiście może być ono wyższe, ale nie musi. Firmy pożyczkowe starają się również być konkurencyjne wobec banków, tym samym koszty pożyczki będą kształtowały się na podobnym poziomie.

Co więcej w przypadku pożyczek społecznościowych, czyli tych udzielanych przez osoby prywatne można zawsze negocjować wysokość oprocentowania, ponadto również termin spłaty rat. Pożyczki pozabankowe bez bik na niski procent (Bankii.pl) cieszą się popularnością przede wszystkich wśród osób, którym banki nie udzieliły pożyczek czy nie zgodziły się na kredyt, ale warto podkreślić, że korzystają z nich klienci, którym zależy na czasie. W przypadku pożyczek społecznościowych, nie trzeba bowiem przedstawiać całej sterty dokumentów, jak to ma miejsce w banku. Co więcej decyzja jest bardzo szybka, a tym samym i pieniądze znajdują się na koncie w ciągu kilku dni, niekiedy w niezwykle ekspresowym tempie. Tym samym pożyczki pozabankowe szybko ratują wiele osób z opresji.

Dodaj komentarz